Firma to zespół. Zespół to ludzie. A ludzie to my!

Kim jesteśmy?

Zespół PSG EkoEnergia tworzą wykwalifikowani doradcy energetyczni, pomocni pracownicy administracyjni, kreatywni technicy i inżynierowie i oczywiście, nasze rzetelne ekipy monterskie. Każdy z działów ściśle ze sobą współpracuje, zarówno w stacjonarnym biurze, jak i w naszych systemach informatycznych, które stworzyliśmy na potrzeby płynnego zarządzania postępem każdego etapu realizacji umowy. Takie rozwiązanie pozwala sprawnie dopełniać formalności, ułatwia kontakt z Klientem i automatycznie informuje o naszych działaniach tak, by cały proces działań był przejrzysty, a wykonane przez nas montaże zapewniały bezpieczeństwo oraz oszczędności na lata.

Co oferujemy?

Oferta PSG EkoEnergia skupia się na kompleksowych rozwiązaniach w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii. A co to oznacza?
Instalacje fotowoltaiczne, idealnie dopasowane do potrzeb Twojego domu, firmy lub gospodarstwa rolnego, które zapewniają oszczędność i niezależność od podwyżek cen prądu na lata, a do tego są całkowicie bezobsługowe i samoczyszczące.
Magazyny energii, czyli najbezpieczniejsze rozwiązanie w przypadku awarii zasilania z sieci, które pozwala na korzystanie z wcześniej wyprodukowanej energii przez instalację fotowoltaiczną, zamiast oddawania nadwyżek produkcji do sieci energetycznej.
Pompy ciepła, które mogą obniżyć wydatki na energię do minimum i są najczystszym sposobem na ogrzanie domu i przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Ponadto pomagają osiągnąć europejskie cele klimatyczne i wpisują się w aktualne wymogi energetyczne dla nowych i istniejących budynków.
Ładowarki samochodowe, zapewniające szybkie ładowanie pojazdów eklektycznych, które są idealnym środkiem dla osób ceniących wygodę i bezpieczeństwo – zawsze pod ręką, przy domu lub w garażu, dostępne bez kolejek i niezależne od rosnących cen paliw.

Jak działamy?

Całościowo i drobiazgowo. Zawsze i wszędzie! Dzięki przeprowadzonemu audytowi i ocenie możliwości technicznych, pomożemy w zakresie optymalizacji energetycznej Twojego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Stworzymy system skrojony dla Twoich indywidualnych potrzeb, wykorzystując najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku OZE. Zadbamy również o sfinansowanie inwestycji, zgłoszenie instalacji do odpowiedniego Zakładu Energetycznego w Twoim rejonie i przygotowanie uzgodnienia przeciwpożarowego.

Nasz zespół – poznajmy się bliżej.

Magdalena Gąsior

Magdalena Gąsior

Dyrektor administracyjny

Dorota Jurczyk

Dorota Jurczyk

Główna księgowa

Barbara Litwinowicz

Barbara Litwinowicz

specjalista ds. administracji Biuro obsługi klienta

Ewelina Gulka

Ewelina Gulka

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Klaudia Krajewska

Klaudia Krajewska

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Mykhailo Protsenko

Mykhailo Protsenko

Inżynier urządzeń, systemów energetyki odnawialnej i chłodnictwa

Maryna Lytvynenko

Maryna Lytvynenko

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Roman Kotlarczyk

Roman Kotlarczyk

SPECJALISTA DS. CRM, IT

I najważniejsze – nasze ekipy monterskie!